E-Gay Thessaloniki
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

E-Gay Thessaloniki

Όλοι μαζί, μια παρέα!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Είναι κανένασ εδώ ακόμα;
Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα EmptyΤρι Ιαν 04, 2022 4:16 pm από kris773

» Ειναι κανενας ακομα εδω;
Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα EmptyΠεμ Δεκ 16, 2021 12:23 am από Μανοσ 98_

» ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ
Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα EmptyΤετ Ιουν 09, 2021 2:00 pm από alexmarkou

» ΘΕΛΩ......
Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα EmptyΣαβ Μάης 22, 2021 1:49 am από giwrgos87

» Δικαιολογία μετακίνησης για σεξ
Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα EmptyΤετ Μαρ 24, 2021 8:39 pm από Mike5926


 

 Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
salonikiostr8
Πρωτάρης
Πρωτάρης



Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2014

Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα   Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα EmptyΚυρ Απρ 13, 2014 4:44 am

Καλησπέρα παιδιά είμαι φοιτητής straight 20 χρονών και ψάχνω ένα παθητικό αγόρι στην ηλικία μου να δοκιμάσουμε καινούργια πράγματα !
Στείλτε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Πρωτάρης
Πρωτάρης



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2014

Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: endiaferomai   Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα EmptyΤρι Οκτ 14, 2014 6:17 pm

salonikiostr8 έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά είμαι φοιτητής straight 20 χρονών και ψάχνω ένα παθητικό αγόρι στην ηλικία μου να δοκιμάσουμε καινούργια πράγματα !
Στείλτε μου

Geia eimai 19 kai eimai pathikos ,ean endiaferesai na synathiuoume .........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asgalor
Πρωτάρης
Πρωτάρης



Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 13/11/2012

Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα   Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα EmptyΠεμ Οκτ 16, 2014 2:25 am

mitsos έγραψε:
salonikiostr8 έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά είμαι φοιτητής straight 20 χρονών και ψάχνω ένα παθητικό αγόρι στην ηλικία μου να δοκιμάσουμε καινούργια πράγματα !
Στείλτε μου

Geia eimai 19 kai eimai pathikos ,ean endiaferesai na synathiuoume .........
Εδώ γράφεις πως είσαι παθητικός και αμέσως μετά ανοίγεις θέμα πως είσαι ενεργητικός, πώς γίνεται αυτό oO?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Είμαι str8 και θέλω να δοκιμάσω καινούργια πράγματα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ειμαι απειρος, θελω να δοκιμασω.....
» Ειμαι 18 και θελω να δοκιμασω κατι καινουργιο
» Ειμαι 17 ετων και bisexual αν θες είμαι μεσα
» 16-19 (ειμαι 16)
» ΘΕΛΩ......

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
E-Gay Thessaloniki :: Κοινωνία :: SEX-
Μετάβαση σε: