E-Gay Thessaloniki
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

E-Gay Thessaloniki

Όλοι μαζί, μια παρέα!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Είναι κανένασ εδώ ακόμα;
Μόλις Χώρισα! EmptyΤρι Ιαν 04, 2022 4:16 pm από kris773

» Ειναι κανενας ακομα εδω;
Μόλις Χώρισα! EmptyΠεμ Δεκ 16, 2021 12:23 am από Μανοσ 98_

» ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ
Μόλις Χώρισα! EmptyΤετ Ιουν 09, 2021 2:00 pm από alexmarkou

» ΘΕΛΩ......
Μόλις Χώρισα! EmptyΣαβ Μάης 22, 2021 1:49 am από giwrgos87

» Δικαιολογία μετακίνησης για σεξ
Μόλις Χώρισα! EmptyΤετ Μαρ 24, 2021 8:39 pm από Mike5926


 

 Μόλις Χώρισα!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
The Boss.. mUaxAxa!
Ωχ, Το Boss...
Ωχ, Το Boss...
The Boss.. mUaxAxa!


Αριθμός μηνυμάτων : 68
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2008
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Μόλις Χώρισα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μόλις Χώρισα!   Μόλις Χώρισα! EmptyΚυρ Σεπ 07, 2008 8:35 am

Κι όμως είναι αλήθεια... Το Boss χώρισε...Razz
Καλά μην φανταστείτε και ΤΗΝ σχέση μηνών, αλλά έστω και αυτές τις 6 μέρες (από τις οποίες μόνο τις δύο βγήκαμε) κατάφερα να δεθώ κάπως μαζί του. Το χειρότερο είναι ότι με παράτησε την μέρα που θα ξανασυναντιόμασταν (τόσες ετοιμασίες τζάμπα ρε γαμώτο!) και το γεγονός ότι οι δικαιολογίες που μου έδωσε ήταν τύπου "Εγώ βρήκα άλλον, αλλά θα σου πω ότι δεν ταιριάζουμε".
Αυτό κόντεψε να με σκοτώσει. Όχι ότι δεν έχω περάσει χειρότερα, αλλά αυτό ήταν το κερασάκι στην τούρτα. Έπρεπε να βγάλω ένα βάρος από μέσα μου, γιατί ένιωθα την καρδιά μου έτοιμη να σπάσει σε χίλια κομμάτια. Έτσι το απόγευμα αποφάσισα να πω την αλήθεια στις κολλητές μου. Μάζεψα όλο το θάρρος που είχα και το έκανα (παρόλο που μου πήρε μια ώρα)! Τα συναισθήματα από κει και πέρα ήταν ποικίλα και μέχρι να επανέρθουμε επικρατούσε κυρίως αμηχανία. Χαίρομαι που πλέον το ξέρουν και ελπίζω πως κάποια στιγμή θα το συνειδιτοποιήσουν (ίσως ακόμη είναι νωρίς).
Ίσως τελικά όλα γίνονται για κάποιο σκοπό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://egaythess.forumotion.net
PasX
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
PasX


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Salonika

Μόλις Χώρισα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μόλις Χώρισα!   Μόλις Χώρισα! EmptyΚυρ Σεπ 07, 2008 10:09 am

Ότι δεν μας σκοτώνει μας κάνει δυνατότερους φίλε μου, κι εσύ το απέδειξες άμεσα!
Κάθε αγόρι θα ήταν τυχερό να σ'έχει, κι όποιος δε το καταλαβαίνει απλά δε του αξίζεις, οκ;; Δε τα λέω επειδή είναι κλισέ μόνο, τα εννοώ. Και τώρα που δεν χρειάζεται να κρύβεσαι απτούς κολλητούς, μόνο καλύτερα θα είναι τα πράγματα cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Boss.. mUaxAxa!
Ωχ, Το Boss...
Ωχ, Το Boss...
The Boss.. mUaxAxa!


Αριθμός μηνυμάτων : 68
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2008
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Μόλις Χώρισα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μόλις Χώρισα!   Μόλις Χώρισα! EmptyΚυρ Σεπ 07, 2008 10:16 am

Να σαι καλά ρε PasX! Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω ακόμη αν έκανα καλά που το είπα... pale Και είναι κολλητές, όχι κολλητοί! Razz
Ο χρόνος μόνο θα δείξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://egaythess.forumotion.net
cute_cyprus1
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 29/08/2008
Ηλικία : 34
Τόπος : Cyprus

Μόλις Χώρισα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: !!!!!   Μόλις Χώρισα! EmptyΔευ Σεπ 08, 2008 12:36 pm

simfwnw me ton pasx..!

telika eides pou kataligis k c ekei, ola ginonte gia kapoio skopo..!!=]

lpn min se stenaxwri idiaitera, etsi einai ola, xara k lipi!!!

e kai? kai an exeis kollites k oxi kollitous? ti paei na pei auto?? an einai files pragmatikes tote ti se noiazei?

kai kati telautaio, o,ti zoume einai monadiko k ola einai empeiries!!!!!

ante boss stand up!!!!!!;p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mat
Πρωτάρης
Πρωτάρης



Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 29/08/2008

Μόλις Χώρισα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μόλις Χώρισα!   Μόλις Χώρισα! EmptyΚυρ Σεπ 14, 2008 12:40 pm

Βασικα ο Πασχ τα λεει αυτα επειδη νιωθει τυψεις επειδη αυτος στον γνωρισε(ετσι θυμαμαι τουλαχιστον). Εγω τον θεωρω ως μοναδικο υπαιτιο κ προτεινω να τν λιθοβολισουμε κ μετα να τον σουβλισουμε, να τον τυλιξουμε σε μια τεραστια πιττα, κ να τον φαμε ολοι μαζι στη μεση της πλατειας του χωριου... Πρεπει να κοψω μου φαινεται τα ελληνικα σιριαλς, κ κυριως το καφε της χαρας Smile

Ελα ρε boss η πρωτη σου ερωτικη απογοητευση ειναι... θα περασει μπαμ μπαμ... ετσι πιστευω τουλαχιστον :p

Βασικα φετος δινεις πανελληνιες κ μου θες κ γκομενιλικια? για στρωσου στο διαβασμα μπας κ περασεις σε καμια Ευελπίδων :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PasX
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
PasX


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Salonika

Μόλις Χώρισα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μόλις Χώρισα!   Μόλις Χώρισα! EmptyΚυρ Σεπ 14, 2008 3:12 pm

Mat έγραψε:
Βασικα ο Πασχ τα λεει αυτα επειδη νιωθει τυψεις επειδη αυτος στον γνωρισε(ετσι θυμαμαι τουλαχιστον). Εγω τον θεωρω ως μοναδικο υπαιτιο κ προτεινω να τν λιθοβολισουμε κ μετα να τον σουβλισουμε, να τον τυλιξουμε σε μια τεραστια πιττα, κ να τον φαμε ολοι μαζι στη μεση της πλατειας του χωριου... Πρεπει να κοψω μου φαινεται τα ελληνικα σιριαλς, κ κυριως το καφε της χαρας Smile

Ελα ρε boss η πρωτη σου ερωτικη απογοητευση ειναι... θα περασει μπαμ μπαμ... ετσι πιστευω τουλαχιστον :p

Βασικα φετος δινεις πανελληνιες κ μου θες κ γκομενιλικια? για στρωσου στο διαβασμα μπας κ περασεις σε καμια Ευελπίδων :p

Έλεος Ματ, αναλαμβάνω τις ευθύνες μου (εκτός κι αν ψηφιστεί η παραπάνω τιμωρία Razz), αλλά γιατί εσύ θες να το καταστρέψεις το παιδί για πάντα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jack_salonica
Πρωτάρης
Πρωτάρης



Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2013
Τόπος : Thessaloniki

Μόλις Χώρισα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ...   Μόλις Χώρισα! EmptyΚυρ Ιουν 30, 2013 1:06 am

an ke apo oti vlepo ine poli palio post..apo to 2008 Razz

ego auto pou exo na po ine pos anthropos pou sou lei vrika allon ine apla skatanthropos...opote skata sta moutra tou...

etsi na to po laika.....

an theloume na pame brosta san anthropoi ke san gay ..tha prepi prota na imaste anthropoi..ke meta gay..ti pai na pi vrika allon...den to les auto re...ise zwo an to les eno vgenis me kapion....

diladi ti? vgeno ekso mazi sou..pername kala..exo perasi orea..ke to vradi... aaa as bo internet na gnoriso kanenan allon kalitero?? poso pio poli na kitai ton kolo tou i tin poutsa tou auto to zwo...

kati zwa san auton ine o logos pou polles fores vrizo tin ipotithemeni gay kinonia..giati auti i gay kinonia exi xtisti pano se tetious anthropous ,me teties atakes...pou mono kitane ton kolo tous...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μόλις Χώρισα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
E-Gay Thessaloniki :: Παρέα! :: Προσωπικά-
Μετάβαση σε: